+38 067 217-75-57
+38 099 073-85-95
Время работы
Корзина
Ринок кави в Україні 2015, що відбувається?

От зміна курсу валюти щодо гривні – це основна складова, яка призводить до того, що мережі магазинів та громадського харчування (не залежно від рівня клієнтури) шукають методи як здешевити улюблений напій для пересічного споживача. Рівень креативності підприємців залежить від кількості толерантних лохів серед його споживачів.

На виробництва з обжарки кави вже масово приходять запити на здешевлення замовлень. Технологи та економісти шукають…і знаходять. Саме простіше мережам. З Європи масово пішла контрабанда «стоків» та «неліквідів кавових» (в основному з Угорщини) з кінцевими термінами реалізації. І наш українець вже може побачити, наприклад, у мережі Мега Маркет (і не тільки) «акцію» на каву по унікальній ціні за 0,5 кг. Не треба дивуватись що у неї не буде аромату чи «попахує цвілістю» – це вибір кожного.

 

Технологи виробництв раніше в ароматизовану каву використовували зерна Арабіку Магароджип, так як зерна ціієї кави дуже великі красиві, мають товарний вигляд. Сьогодн в ароматизоваані види кави виробники почали використовувати робусту Індонезія. Звичайно, зерна менші, але наш пересічний громадянин не дуже розбирається, його цікавить сьогодні ціна.

Неврожаї на сорти Магароджип призведуть до значного підвищення ціни вже у серпні місяці.

Чиста арабіка для споживача і в залежності від сорту коливається від 400 до 800 грн за кілограм.

Ціна робусти значно менша, але і вона сьогодні 150-200 грн/кг.

Масово почалися підробки відомих торгівельних марок. Самим гіршим проявом знущання над споживачем, це торгівля меленою кавою до якої почали домішувати мелені жолуді або каштани.

Для того, щоб не попадатись на такі прояви недобросовісності, ми рекомендуємо:

- купувати у перевірених постачальників;

- задавати питання продавцям/барменам щодо сорту кави та де вони її купують;

- деколи полистати інтернет, де багато цікавого про класифікацію кави, сорти та ознаки.

Заходьте на наш сайт та смакуйте справжньою кавою.

Купить кофе лучших сортов арабики и робусты. Продажа чая, аренда кофемашин, аксессуары для чаепития и приготовления кофе. Приобретайте кофе в зернах с доставкой в Киеве и по всей Украине от интернет магазина кофе Frаgrant Coffee, высокий сервис и доступные цены.
Яндекс.Метрика
CoffeeCup_Feed_48x48
Создание сайтов - веб студия Идейное решение на NespiCMS