+38 067 217-75-57
+38 099 073-85-95
Время работы
Корзина
Акція на каву для патріотів
- акція для патріотів на ТМ "Bandera coffee". Міцна Робуста 100%. минулі період та проведення акціії показав значний попит на цей сорт і це дало нам змогу закупити партію сировини із знижками, що відповідно позначилось на роздрібній ціні.
- у вересні ми виводимо новинку ТМ "GRANDE". даний продукт ми отримуємо від наших партнерів у готовому вигляді і лише фасуємо. Якщо новинка себе зарекомендую як продукт із достойною якістю по відповідній ціні, ми плануємо розширити лінйку сорті під цією ТМ.  - акція для патріотів на ТМ "Bandera coffee". Міцна Робуста 100%. минулі період та проведення акціії показав значний попит на цей сорт і це дало нам змогу закупити партію сировини із знижками, що відповідно позначилось на роздрібній ціні.
- у вересні ми виводимо новинку ТМ "GRANDE". даний продукт ми отримуємо від наших партнерів у готовому вигляді і лише фасуємо. Якщо новинка себе зарекомендую як продукт із достойною якістю по відповідній ціні, ми плануємо розширити лінйку сорті під цією ТМ. 
Купить кофе лучших сортов арабики и робусты. Продажа чая, аренда кофемашин, аксессуары для чаепития и приготовления кофе. Приобретайте кофе в зернах с доставкой в Киеве и по всей Украине от интернет магазина кофе Frаgrant Coffee, высокий сервис и доступные цены.
Яндекс.Метрика
CoffeeCup_Feed_48x48
Создание сайтов - веб студия Идейное решение на NespiCMS